начало  
      новини  
      за нас  
      турнири  
      галерия  
      партньори  
      екипировка  
 

 
     2017-04-21

На 23.04.2017 г. ще се проведе открит урок за деца (II-ра и част от III-та група – които са получили покани) от детските градини,обучавани по методиката на клуба. Децата , които не са получили покани,ще бъдат повикани на следващото мероприятие ,което ще е през месец май .Мястото на провеждане - спортен комплекс "Атлетик" (Балона). Малките футболисте от различните детските градини ще бъдат повикани в различни часове ,за да може да се обърне подобаващо внимание на децата. 12. 50 : ДГ „Юнско въстание” , ДГ „Снежанка ” , ДГ „Пролет” , ДГ „Звънче” 13.40 : ДГ „Слънце” , ДГ „Теменуга” , ДГ „Първи юни” , ДГ „Щастливо детсвто” 14.20 ДГ „Щурче” , ДГ „Калина” , ДГ „Незабравка” , ДГ „Трети март” 15.10 ДГ „Еделвайс” , ДГ „Гергана” , ДГ „Кокиче” ,ДГ „Дружба” За контакти : Пенко Симеонов тел. 0888 418 234 Цанислав Данов тел. 0883 548 037 Мартин Любомиров тел. 0887 647 193
 

 
     2015-05-13

ТУРНИР ПО ФУТБОЛ 2015 ЗА ДЕЦА ОТ ДЕТСКИТЕ ГРАДИНИ ТРЕНИРАЩИ В ПОДГОТВИТЕЛНИТЕ ГРУПИ НА ФК “ ФОРТУНА ПЛЕВЕН ” НА ТЕРИТОРИЯТА НА ГРАД ПЛЕВЕН РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ Участници в турнира са всички деца от детските градини в град Плевен обучавани по методиката на ФК “Фортуна Плевен”. Отборите са разделени в 4 групи, в зависимост броя на футболистите в отбор. Групи А и Б - състезателите от всяка градина са разделени на по два отбора и играят по два мача . Група A : ОДЗ 7 “ Снежанка“ - ЦДГ 8 “ Щурче “ – 1 : 3 (общ резултат от четирите мача ) Група Б : ЦДГ 2 “Юнско въстание “ - ОДЗ 15 “Звънче” – 1 : 3 (общ резултат от четирите мача ) В групи C и D – по три отбора всяка . Играе се по системата “всеки срещу всеки” като всяка детска градина изиграва по 2 мача в групата си. Група C - ЦДГ 20 “ Калина “ , ОДЗ 6 “Незабравка “ , Сборна гупа от ОУ „Д-р Петър Берон” Мач №1 ОДЗ 6 “Незабравка “ - Сборна гупа - 0 : 0 Мач №2 ЦДГ 20 “ Калина “ - ОДЗ 6 “Незабравка “ - 1 :1 Мач №3 Сборна гупа - ЦДГ 20 “ Калина “ - 1 : 2 Класиране : На първо място - Сборна гупа от ОУ „Д-р Петър ,на второ място - ОДЗ 6 “Незабравка “ , на трето - ЦДГ 20 “ Калина “ Група D - ЦДГ 3 “ Кокиче “ , ЦДГ 5 “ Слънце “ , ЦДГ 4 “ Пролет “ Мач №1 ЦДГ 3 “ Кокиче “ - ЦДГ 5 “ Слънце “ – 2 : 4 Мач №2 ЦДГ 3 “ Кокиче “ - ЦДГ 4 “ Пролет “ – 1 : 1 Мач №3 ЦДГ 4 “ Пролет “ - ЦДГ 5 “ Слънце “ – 1 : 3 Класиране : На първо място - , ЦДГ 5 “ Слънце “ ,на второ място - ЦДГ 3 “ Кокиче “ , на трето място - ЦДГ 4 “ Пролет “
 

 
     2015-04-24

На 25.04.2015 г. ще се проведе открит урок за деца (II-ра и III-та група) от детските градини,обучавани по методиката на клуба.Мястото на провеждане - спортен комплекс "Атлетик" (Балона). За контакти : Пенко Симеонов тел. 0888 418 234 Цанислав Данов тел. 0883 548 037 Пелко Дамянов тел.0888 297 111
 

 
     2012-05-05
ТУРНИР ПО ФУТБОЛ 2012
ЗА
ДЕЦА ОТ ДЕТСКИТЕ ГРАДИНИ ТРЕНИРАЩИ В ПОДГОТВИТЕЛНИТЕ ГРУПИ НА ФК “ ФОРТУНА ПЛЕВЕН ” НА ТЕРИТОРИЯТА НА ГРАД ПЛЕВЕН

РЕГЛАМЕНТ НА ТУРНИРА

1.Участници в турнира са всички деца от детските градини в град Плевен обучавани по методиката на ФК “Фортуна Плевен”. Отборите са разделени в 5 групи с по 3 отбора във всяка група. - група A - ЦДГ 20 “ Калина “,ОДЗ 3 “Еделвайс “,ЦДГ 3 “ Кокиче “ - група B - ОДЗ 9 “ Трети Март “,ЦДГ 4 “ Пролет “,ОДЗ 5 “ Гергана“ - група C - СОДГ 11 “ Теменуга “,ЦДГ 2 “Юнско въстание “ отбор 1, ОДЗ 19 “ Яница “ - група D - ОДЗ 7 “ Снежанка“,ОДЗ 15 “Звънче”, ЦДГ 2 “Юнско въстание “ отбор 2 - група E - ОДЗ 6 “Незабравка “,ОДЗ 4 “ Първи юни “ , ОДЗ 18 “ Дружба“ 2.Играе се по системата “всеки срещу всеки” като всяка детска градина изиграва по 2 мача в групата си. 3. Класиране се извършва като за победа се дават 3 точки,а за равенство 1 точка. 4. За определяне на класирането в групите, се взимат под внимание следните показатели, подредени по реда на значимостта им: • точков актив • резултат от прекия двубой между отборите с равни точки • голова разлика • повече вкарани голове • по-малък брой наказателни картони (1 червен картон е равен на 2 жълти картона при определянето на този критерий)
ПРОГРАМА Дата и място на провеждане: 12 май 2012 година,изкуствен терен зад стадион “Плевен” – бившият “БАЛОН”
ТЕРЕН 1ТЕРЕН 2
МАЧ №1
9.00-9.10
ЦДГ 20 “Калина“ - 0
ОДЗ 3 “Еделвайс“ - 0
ОДЗ 15 “Звънче” - 1
ЦДГ 2 “Юнско въстание“2 - 0
МАЧ №2
9.20–9.30
ОДЗ 9 “Трети Март“ - 0
ЦДГ 4 “Пролет“ - 3
ОДЗ 6 “Незабравка“ - 1
ОДЗ 4 “Първи юни“ - 1
МАЧ №3
9.40–9.50
СОДГ 11 “Теменуга“ - 0
ЦДГ 2 “Юнско въстание“ - 0
ОДЗ 4 “Първи юни“ - 3
ОДЗ 18 “Дружба“ - 0
10.00-10.20ОФИЦИАЛНО ОТКРИВАНЕ
МАЧ №4
10.20–10.30
ОДЗ 3“Еделвайс“ - 1
ЦДГ 3 “Кокиче“ - 2
ОДЗ 6 “Незабравка“ - 2
ОДЗ 18 “Дружба“ - 0
МАЧ №5
10.40-10.50
ОДЗ 5 “Гергана“ - 0
ОДЗ 9 “Трети Март“ - 0
ОДЗ 7 “Снежанка“ - 0
ОДЗ 15 “Звънче” - 0
МАЧ №6
11.00-11.10
СОДГ 11 “Теменуга“ - 2
ОДЗ 19 “Яница“ - 1
ОДЗ 7 “Снежанка“ - 1
ЦДГ 2 “Юнско въстание“ 2 - 0
МАЧ №7
11.20-11.30
ЦДГ 20 “Калина“ - 0
ЦДГ 3 “Кокиче“ - 1
ОДЗ 19 “Яница“ - 3
ЦДГ2“Юнско въстание“ - 0
МАЧ №8
11.40-11.50
ЦДГ 4 “Пролет“ - 0
ОДЗ 5 “Гергана“ - 0

Класиране:
група A
1.ЦДГ 3 “ Кокиче “
2.ОДЗ 3 “Еделвайс “
3.ЦДГ 20 “ Калина “
група B
1.ЦДГ 4 “ Пролет “
2.ОДЗ 5 “ Гергана“
3.ОДЗ 9 “ Трети Март “
група C
1.СОДГ 11 “ Теменуга “
2.ОДЗ 19 “ Яница “
3.ЦДГ 2 “Юнско въстание “ отбор 1
група D
1.ОДЗ 15 “Звънче”
2.ОДЗ 7 “ Снежанка“
3.ЦДГ 2 “Юнско въстание “ отбор 2
група E
1.ОДЗ 4 “ Първи юни “
2.ОДЗ 6 “Незабравка “
3.ОДЗ 18 “ Дружба“

 

 
     2011-05-17
ТУРНИР ПО ФУТБОЛ 2011
ЗА 
ДЕЦА ОТ ДЕТСКИТЕ ГРАДИНИ ТРЕНИРАЩИ В ПОДГОТВИТЕЛНИТЕ ГРУПИ 
НА ФК “ ФОРТУНА ПЛЕВЕН ” НА ТЕРИТОРИЯТА НА ГРАД ПЛЕВЕН 


ПРОГРАМА

Дата и място на провеждане: 21 май 2011 година,изкуствен терен зад стадион “Плевен” – бившият “БАЛОН” Откриване : 09.00 часа 1мач – 9.30 – 9.50 ЦДГ "Юнско въстание" Б-ОДЗ "Незабравка" 2мач – 9.50 – 10.10 ЦДГ "Юнско въстание " А-ОДЗ "Гергана" 3мач – 10.10 – 10.30 ЦДГ "Юнско въстание" Б-ОДЗ 18 Дружба 4мач – 10.30 – 10.50 ЦДГ "Юнско въстание " А-ОДЗ "Звънче" 5мач – 10.50 – 11.10 демонстративен мач между ОДЗ 18 и ОДЗ “Еделвайс” 6мач – 11.20 – 11.40 ОДЗ "Незабравка"-ОДЗ 18 Дружба 7мач – 11.40 – 12.00 ОДЗ "Гергана"-ОДЗ "Звънче" 8мач – 12.00 – 12.20 5-6 маясто 9мач – 12.20 – 12.40 3-4 място 10мач – 12.40 – 13.00 1-2 място Награждаване и закриване на турнира: 13.15 часа КЛАСИРАНЕ
1.ОДЗ 5 "Гергана" 2.ЦДГ 2 "Юнско въстание" Б 3.ОДЗ 6 "Незабравка" 4.ЦДГ 2 "Юнско въстание " А 5.ОДЗ 18 "Дружба" 6.ОДЗ 15 "Звънче"